Čo sú to sex priváty?

Verejné domy. Tento zaužívaný názov nám ostal z histórie, kde vznikol. Priváty síce neexistovali ako také, ale veľmi sa to tomu podobalo. Šlo vyslovene len o milostné hry vo dvojici, trojici, prípadne v iných počtoch. Opäť sa nám potvrdzuje, že história je pre nás cenný zdroj informácií. Nie je tajomstvom, že podobné sex privát martin vyhľadávajú prevažne muži. Práve oni majú radi spoločnosť žien, ktoré majú v týchto oblastiach naozaj rôznorodé skúsenosti. Nikomu nič nepovedia a všetko zostáva v anonymite. Samozrejme je to každého osobná vec. Preto tieto služby využívajú najmä nezadaní muži, ale nevyhýbajú sa tomu ani zadaní, či dokonca vo vážnejšom záväzku, ktorí chcú možno do svojho monotónneho života vniesť trochu dravosti alebo dobrodružstva. Pod erotickými alebo sex privátmi si treba predstaviť klasický byt v bežnom prostredí. Môže si ho prenajímať jedno alebo aj niekoľko dievčat. To už záleží podľa dohody. U nás na Slovensku je ale zakázané, aby byt prenajímala nejaká tretia osoba. Slečna teda môže byť na byte kľudne aj sama. V takom prípade, ale musí zákazník prekonať pár metrov či kilometrov. Určite je ale nakoniec dostatočne od slečny odmenený.

masáž

Je ale mnoho faktorov ako by ste sa dozvedeli, čo dievča ponúka. Napríklad si viete vyfiltrovať dievčatá, ktoré ponúkajú len privát alebo len escort služby. Prípadne obe. Určite, ale viete, že každá slečna niečo ponúka. Nemyslím tým len svoje erotické služby. Niekto sa chce možno len porozprávať a potrebuje niekoho naozaj nezainteresovaného a neutrálneho. Ochrana je na prvom mieste. Áno, myslím tým kondóm. Pre mužov možno nie úplne celkom skvelá vec, ale všetci musia pochopiť, že v tejto situácií je to takmer nutnosť. Každá žena ponúka aj nejaké dodatočné služby navyše, nie len klasický sex. Patria medzi to napríklad, orálny sex, análny sex, ktorý nie je veľmi populárny a skôr výnimočne ho môžete nájsť v ponukách nejakého dievčaťa. Ďalej to môžu byť skúšky rôznych sexuálnych polôh alebo miest na sex, to v prípade, že sa nejedná len o privát. Na byte to môže vyzerať rôzne.

vášeň

Veľa žien ponúka masáže, takže na to majú aj prispôsobenú izbu, prípadne majú aspoň nejaké príjemné vonné tyčinky a masážne oleje. Povieme si to ale v prípade, že sa jedná o naozaj milú a slušnú spoločníčku. Keď prídete na byt, mala by Vás požiadať, aby ste sa hneď osprchovali. Je na Vás či sa ju budete snažiť prehovárať, že ste to už urobili. Po sprche Vám podá uterák a naozaj môžete dúfať, že čistý. Kým ste v sprche, ona môže prezliekať svoju posteľ, dávať nové obliečky, pretože aj tu ide o hygienu. Neskôr nastáva situácia s kondómom, čo sme si povedali už vyššie a záleží na dohode. Slečny to majú už prevažne napísané v inzeráte a netúžia po inej dohode. No a potom asi to najdôležitejšie. Čas a cena. Treba sa dohodnúť a ísť na to. Predsa len si platíte za drahocenné minúty v jej náručí.