Erotické služby v kluboch

Len politici si už tento druh zábavy odpustia, svoje hriešne chúťky uspokojujú oveľa diskrétnejšie. Dídžej pustí hudbu a k baru prichádza osem sporo odetých dievčat. Každé pri tyči uprostred miestnosti zatancuje a zvodnými pohybmi príjemne dráždi zmysly prítomných pánov. „Myslím, že priváty nás nemôžu ohrozovať. Tam čaká návštevníka jediné – viete čo. U nás ho víta čašník s motýlikom, hrá dobrá hudba. Okrem pekných slečien ponúkame hlavne erotické služby a krásnu šou,“

model-1210198_1920
Striptíz v luxuse
Zohnať dobré dievčatá je veľmi ťažké. Dávajú si naozaj záležať. Dokonca sa stalo, že niektoré sa otočili, keď uvideli, akú konkurenciu tu majú. Občas sa prihlásia aj „kaskadérky“. To sú vraj také, ktoré by zákazníkov skôr odplašili. Interiér erotického klubu očarí na prvý pohľad. Je zariadený v talianskom štýle, atmosféru dotvárajú luxusné tapety a zrkadlá. A, samozrejme, dievčatá. Sú mladé, od osemnásť do tridsaťtri rokov.
Nie, vyzliekať sa pred cudzími mužmi ich neprinútila ťažká životná situácia. Len sa chcú mať lepšie. Kúpiť si drahú kabelku či topánky, dopriať si luxusnú kozmetiku… Ponoriť sa do víru zábavy v tomto podniku má svoje čaro. O hostí sa okrem sympatických čašníkov stará manažér. Niektorí zákazníci si zaplatia verejný striptíz, iní uprednostnia zvodný tanec v súkromí.
A vybrať si môžu aj špecialitu – zlatý striptíz.

nápis sexy

Čo si máme pod ním predstaviť? Ocitnete sa v izbe ladenej do zlatej farby s luxusným nábytkom a jacuzzi. Zábava bez drog: „Sex? V žiadnom prípade! Veď to je nelegálne! Ponúkame šou, zábavu. Zákazník sa nesmie dievčaťa ani dotknúť, len ona jeho pri tanci. Pre nich je cieľom, aby tu muži prežili emóciu, aby mali zážitok zo zábavy, z atmosféry, prostredia. Na nedostatok klientov sa nesťažujú. Ženatí muži chodia zväčša cez pracovné dni, ľahšie sa im utečie od rodiny ako cez víkend. V sobotu a v nedeľu nadránom zase prichádzajú mladší chalani, ktorí sa vracajú z diskotéky a nič tam neulovili. Dievčatá fičia celú noc. Zvodné, usmievavé. Je známe, že v mnohých nočných podnikoch pre pánov sa im to darí aj vďaka drogám.